O nás

Základní údaje

Název společnosti: Fedor Haljuk, Sdružení Pyramida
Vznik společnosti: 13. 8. 1992
Sídlo firmy: náměstí Přemysla Otakara II., Vysoké Mýto, 566 01
IČ: 11127236
DIČ: CZ6107120756
Členství v asociacích: Asociace třídimenzionální reklamy

Historie firmy

Naše společnost byla založena v roce 1992. V roce 1993 jsme se stali výhradním distributorem aromatických visaček zahraniční firmy LD Aromaticos a zároveň vstoupili na trh reklamních předmětů s novým segmentem "reklamními aromatickými visačkami".

Postupně jsme začali rozšiřovat sortiment reklamních předmětů. V roce 1997 jsme se stali členem Asociace třídimenzionální reklamy. Od roku 2000 vydáváme katalogy Reklamní předměty a Kalendáře.

Současnost

V současné době nabízíme více než 7 000 ks reklamních předmětů. Náš sortiment tvoří např. předměty pro domácí potřebu a pro volný čas, reklamní textil (bundy, mikiny, trika, čepice), kancelářské potřeby, tašky, deštníky, dárky pro děti.

Velmi významnou součástí našeho sortimentu je rozsáhlá kolekce kalendářů a diářů s více než 700 tituly. Jedná se o jednu z nejucelenějších nabídek kalendářů v České republice.

Velkou výhodou této nabídky je možnost vybrat si kalendáře a diáře od nejvýznamnějších vydavatelů v jedné objednávce a tím výrazně ušetřit za expedici zboží nebo případný dotisk firemního potisku a zároveň čerpat naše bonusy.

Nabízíme Vám zboží kvalitou odpovídající vysokému standardu, které můžete pohodlně nakupovat prostřednictvím e-shopu, zajímavé cenové podmínky a množstevní slevy.